Взуттєва фабрика АМАТІ – відома тим, що приймає активну участь у заходах, що стосуються розвитку та модернізації галузі. Та ще одним кроком у світле майбутнє та монеткою у скарбничку інтелектуальних багатств взуттєвої промисловості – стала участь Українського Взуттєвого Альянсу а нагородженні конкурсантів, що стали учасниками показу «Київські Каштани», що відбулася 23 травня в місті Київ.

Талановитим учням університету легкої промисловості, взуттєва фабрика АМАТІ – подарувала сертифікати, що дають змогу виготовляти свої колекції та дизайнерські моделі взуття, та заохотила грошовими подарунками, адже дизайнер – не повинен бути голодним.

Зокрема колектив фабрики – відзначив грошовою винагородою таку колекцію як Life-Stile, також увагу керівництва взуттєвої фабрики зацікавили колекції Шеббі-Шик та Сліди Минулого. Усім, хто приймав участь у заході — було запропоновано розмістити свою колекцію для промислового виробництва на фабриці AMATI з подальшою участю у дольовому проценті від прибутку за продаж колекцій.

Взуттєва фабрика АМАТІ — не одноразово приймала участь у заходах, що стосуються пошуку талантів по всій країні. Керівництво підприємства зацікавлено у пошуку талановитих людей та підтримці вітчизняної молоді, що хоче досягти успіху у своєму ділі. Благодійні захооди — це норма для Українського Взуттєвого Альянсу, тому що молодь — це життя, а талановита молодь — цікаве та креативне життя.

АМАТІ — завжди зацікавлена у нових пропозиціях, особливо від талановитої молоді, тому як не перший рік фабрика робить наголос на роботі саме зі свіжлю кров’ю, що робитьнаші моделі більш цікавими та креативними.

Тож сподіваємося, що кожен талановитий дизайнер та митець, що тільки починає свій творчій шлях по цій доріжці – матиме змогу повністю розкрити свій потенціал та розфарбувати цей світ барвами життя, саме таким людям і допомагає наша взуттєва фабрика. Людям з відкритим серцем та жагою нових перемог.

DSCN0424DSCN0700DSCN0705DSCN0818DSCN0833DSCN0488DSCN0537DSCN0575DSCN0584

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *